Welkom bij de online registratie van de Bedrijvendag Ambassadeursconferentie! Registreren kost slechts 5 minuten. Na je registratie ontvang je een bevestiging van je aanvraag.
We verwelkomen ervaren exporteurs, exportprofessionals, exportmanagers en internationaal actieve ondernemers. De organisatoren behouden zich het recht voor om jouw aanmelding af te wijzen, bijvoorbeeld als je niet tot één van de doelgroepen behoort.
Op de Bedrijvendag kun je met ambassadeurs en consuls-generaal in gesprek over internationale handelsmogelijkheden. Daarnaast worden er ook themasessies georganiseerd. Tijdens deze sessies gaan panels van bedrijven en ambassadeurs in op de diverse thema's: duurzame energie, defensie, chips & fotonica, agrifood & agtech en internationaal zakendoen (‘hoe word ik een exportkampioen?’)